Budowa jachtów

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i zbuduj z nami wymarzony jacht

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jachty, które produkujemy wchodzą w skład naszej naszej floty czarterowej  – PerfectSail, dając radość z żeglowania miłośnikom sportów wodnych i ich rodzinom, jak również znajdują nabywców wśród prywatnych armatorów.

Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby jachty powstające w naszej stoczni były perfekcyjne w każdym calu oraz dostosowane do potrzeb armatorów, dlatego też samodzielnie i od podstaw wykonujemy zabudowę oraz doradzamy na każdym etapie wyboru i produkcji jednostek. W naszych halach powstało około 100 jachtów zarówno żaglowych jak i motorowych. Nasze portfolio obejmuje takie jednostki jak: Cobra 33, Tes 32, Antila 33, Futura 860 oraz wiele innych.

Budujemy jachty w oparciu o oczekiwania klientów

Jesteśmy wyłącznym producentów jachtów marki Platinum. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się zabudowy każdego jachtu żaglowego i motorowego. Oferujemy wyposażenie najlepszych producentów takich jak: Yanmar, Webasto, Raymarine i wielu innych. Samodzielnie wykonujemy elementy wnętrza oraz wszelkie okucia ze stali nierdzewnej, dlatego nie boimy się wyzwań i zrobimy wszystko, żeby urzeczywistnić marzenia naszych klientów.

Wszystkie produkowane przez nas jachty posiadają certyfikaty CE, przed dotarciem do klientów przechodzą wielokrotne odbiory techniczne oraz testy w naturalnych warunkach użytkowania. Są szczególnie cenione za wysoką jakość wykonania, możliwość dostosowania jednostek do indywidualnych oczekiwań, bezpieczeństwo oraz właściwości nautyczne. Nasze jachty można spotkać  zarówno w marinach morskich jak i śródlądowych.

Doradztwo, opieka i wsparcie

Profesjonalne doradztwo rozpoczyna się w stoczni Odysseya już na etapie pierwszej rozmowy. Jako użytkownicy własnych jachtów, wiemy jak ważny jest odpowiedni wybór houseboata, czy wymarzonej motorówki oraz pomoc w wyborze jednej z wielu opcji dodatkowego wyposażenia. Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, zatem doradzamy na każdym etapie konfiguracji jachtu, tworząc wyjątkowe projekty wyróżniające się na rynku.

Nie wiesz, na który z naszych jachtów się zdecydować i jakie warianty wyposażenia wybrać – chętnie pomożemy. Leasing na jacht, a może opcja wynajmu umożliwiająca dodatkowy dochód? Z nami Twoje marzenie o własnym jachcie przerodzi się w rzeczywistość z realnym zyskiem. Bez względu jednak na to, czy decydujesz się na zakup gotówkowy, czy leasing i czarter houseboata w Perfectsail, wszystkie nasze jachty objęte są gwarancją producenta, czyli serwisem umożliwiającym pozakupowe wsparcie.