Serwis

Zapewniamy serwis i kompleksowe wsparcie dla Twojego jachtu

Prowadząc stocznię Odyssey Yachts oraz własną markę czarterową PerfectSail, wiemy jak ważne jest wsparcie podczas rejsu. Nieprzewidziane sytuacje na wodzie często wymagają szybkiej reakcji i naprawy. Nasze zakłady stoczniowe, znajdują się w Giżycku na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Dzięki temu bez problemu możemy podjąć się remontów i serwisu Państwa jednostek pływających. Doświadczona kadra, która na co dzień produkuje i buduje różnorodne jachty żaglowe i motorowe, została dodatkowo przeszkolona do świadczenia usług serwisowych.

Idealna łódź to taka która zawsze działa, i wbrew przeciwieństwom losu nie poddaje się wodzie i kontaktowi z nabrzeżem lub innym twardym i stałym elementem. Nie możemy jednak zawsze liczyć na szczęście i... w wielu przypadkach mogą liczyć Państwo na nas. Wykonujemy zaplanowane i niespodziewane prace serwisowe o szerokim spektrum napraw. Niektóre z nich, te prostsze możemy wykonać nawet na wodzie, te trudniejsze wymagają transportu łodzi do naszej stoczni.

Oferta serwisu jachtów na Mazurach

  • planowane i ustalone remonty jachtów motorowych i żaglowych w oparciu o kosztorys i plan napraw
  • wykonywanie prac i napraw niezbędnych do odzyskania sprawności nautycznej
  • pomoc w transporcie do i ze stoczni Odysseya Yachts
  • serwis i montaż nowoczesnych rozwiązań - rozbudowa jachtu
  • naprawy poszycia jachtów
  • naprawy i/lub wymiana silników i elementów sterujących
  • naprawa elektryki, hydrauliki jachtów

W naszej stoczni możliwe jest wykonanie szeregu dodatkowych zleceń, w oparciu o produkcyjny grafik. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok. Wszystkie produkowane w naszej stoczni jachty objęte są serwisem gwarancyjnym.