Platinum 40 na targach we Włoszech

Platinum 40 na targach we Włoszech

Po targach w chorwackiej Marinie Kastela nasze Platinum 40 wyruszyło do Włoch, aby zaprezentować się na Salone Nautico Venezia.

W Wenecji spędziliśmy kilka targowych dni (31.05-04.06.2023), podczas których nasz zespół odpowiadał na liczne pytania gości. Zachwyt wzbudzała przestronna platforma kąpielowa, wykonanie jachtu oraz łatwość jego prowadzenia. Otrzymaliśmy wiele próśb o specyfikacje z możliwością dostosowania do konkretnych oczekiwań, więc po powrocie wszystkie ręce na pokład.

Platinum 40 do Włoch płynęło z Chorwacji, gdzie odbył się pierwszy test jachtu opublikowany w prasie. Do Chorwacji jacht wrócił również po targach i tam odbyły się kolejne testy dziennikarskie, które zyskały bardzo pozytywny odbiór. Platinum 40 wzbudziło duże zainteresowanie, jako jednostka nadająca się idealnie zarówno do czarteru, jak i armatorskiego, rodzinnego pływania. Jak się okazało na rynku, określanym jako największy rynek czarterowy na świecie, jest popyt na nowości i nasze Platinum, zyskało kolejne pozytywne opinie.

Do zobaczenia na szlaku, w siedzibie naszej firmy lub na kolejnych targach.