Jesteśmy ponownie na targach jachtowych w Wenecji

Jesteśmy ponownie na targach jachtowych w Wenecji

Odysseya Yachts to stocznia, która łączy pasję do wody, żeglarstwa i sportów motorowodnych z chęcią tworzenia pięknych, stylowych i bezpiecznych jachtów z serii Platinum. Firma jest znana z niekończącej się przygody, setek relacji i zawartych przyjaźni, a także rodzinnej atmosfery całej ekipy. Odysseya Yachts oferuje kompleksową obsługę klienta na każdym etapie współpracy, począwszy od fachowej pomocy i doradztwa przed zakupem, aż po serwis na wodzie i codzienne relacje z fachowcami. Jachty motorowe Platinum charakteryzują się stylem, pięknem, wszechstronnością, łatwością adaptacji i wysoką jakością wykonania.

Stocznia ceni sobie relacje ze wszystkimi partnerami i oferuje pomoc we wszystkich kwestiach związanych z posiadaniem i utrzymaniem jachtu. W ofercie znajdują się jachty dla zapalonych żeglarzy, jak Cobra 33 czy Antila 33, oraz dla miłośników pływania bez patentu, jak Platinum 35 i 40, Stillo 30, Futura 36 i 860 oraz Suncamper 35.

Firma regularnie uczestniczy w targach branżowych, takich jak te w Wenecji, gdzie prezentuje swoje jednostki i umacnia międzynarodowe relacje.